Hakkımızda

2005 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız; özgün projelerle faaliyetlerine devam etmektedir.

Şah Gayrimenkul olarak, müşterilerimizin tercihleri, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda modern inşaat teknikleri, kaliteli malzeme ve vasıflı işgücü kullanarak, çevreye duyarlı, görsel, işlevsel ve kaliteli gayrimenkul projeleri gerçekleştiriyoruz.

Bilgi, birikimimiz, finansal ve kurumsal alt yapımız ile itibarın, güvenin ve istikrarın sembolü gayrimenkul markası olma hedefimize her geçen daha da yaklaşıyoruz.

Misyonumuz

Uzmanlığımız ve daima koruduğumuz yenilikçi anlayışımızla faaliyette bulunduğumuz her alanda en iyiye, odaklanarak, yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan, özgün konseptlerde gayrimenkul projeleri hayata geçirmek.

Vizyonumuz

Özgün projelerimizle, hem marka kimliğimizi hem de finansal kimliğimizi büyüterek gayrimenkul sektörünün gelişmesine ve prestij kazanmasına katkı sağlayan öncü firmalardan biri olmak. Çevreye, maviye, yeşile duyarlı, gelecek nesilleri düşünen, Ülkemize değer katan projeler üretmeye devam etmek.


Liva Konakları Talep Formu

Formu doldurup gönderdiğinizde yetkililerimiz en yakın zamanda sizinle irtibata geçeceklerdir.